toto není pojštění

Pár dobrých rad, aby jste v případě nenadálé životní situace dostali oprávněnou finanční kompenzaci!

V e-booku zdarma naleznete tři tipy dětského pojištění. Naleznete zde také souhrn pojistných rizik, jak dětská pojištění sjednat. Dozvíte se zde 5 klíčových otázek, které Vám ukáží, jaké pojištění pro Vaše dítě uzavřít, nebo jak již sjednané pojištění efektivně upravit. 

Vyplněním webového formuláře nesjednáváte žádné pojištění ani neobdržíte žádnou kalkulaci. Po vyplnění formuláře Vám zašlu e-book, ve kterém se dozvíte, co si pohlídat a na co si máte při sjednávání pojistné smlouvy dávat pozor. 

Euforii rodičů z narození dítěte využívají prodejci pojistných a spořících programů k obohacení sebe sama více, než k zajištění novorozence. Buďte SAMI SOBĚ PORADCEM a neplaťte to, co nepotřebujete

Zadáním Vaší e-mailové adresy mi dáte možnost, zaslat Vám e-book, ve kterém naleznete oněch 5 klíčových otázek, podle kterého můžete vybrat to správné pojištění. Nejde o to, u jaké pojišťovny smlouvu sjednáte, ale jak ji sjednáte. 

 

Také děláte tu hloupou chybu, že si nezjistíte poplatky a na konci spoření jste v mínusu.

 

Poradím Vám, jak efektivně spořit, aby náklady nebyly vyšší jak výnosy. Nechci Vám sjednávat stavební nebo jiné spoření. Jen nabízím informace. 

Nabízený e-book zdarma je Vaší vstupní brankou k informacím. Na trhu je spoustu finančních produktů, ale jak se v nich má člověk vyznat? Buďte SAMI SOBĚ PORADCI a pochopte základní finanční principy. Pak nebude pro Vás problém, ten správný spořící program vybrat.

Věřím, že všichni chcete své děti na vstup do života připravit a naspořit jim nějaké peníze. Pro každého z nás naši rodiče naspořili nějakou tu korunu. Jak tedy spořit, aby spoření bylo efektivní? Jak spořit, aby poplatky "nesežraly" výnosy?

Vyplněním webového formuláře neobjednáváte žádný spořící produkt ani nesjednáváte žádnou spořící smlouvu. Po zadání e-mailové adresy Vám pošlu na tuto adresu zdarma informace, jak správný produkt vybírat, aby spoření bylo efektivní.

Jak správně pojistit tátu a mámu! 

 

Každého tátu a mámu lze přirovnat k takovému "stroji na peníze". Víte jak máte sjednané své pojištění?

Auto máte pojištěné, domácnost máte pojištěnou a jak jste pojištění Vy? Pomůže Vám Vaše pojištění pokrýt výpadek mzdy v případě dlouhodobé nemoci či úrazu.

Zajistí Vás a Vaše děti Vaše pojistka v případě trvalých následků nebo velmi vážných onemocnění? Prosím přečtěte si e-book vedle tohoto textu.  

Lidé si neuvědomují, že jsou zdrojem příjmu pro své blízké a také pro sebe. V případě dlouhodobé nemoci či úrazu se sníží příjem rodiny. Jste na takovou situaci připraveni?