Czech energy team, 

V. I. P. fotovoltaiky pro každého

typ instlace*
Tonda@czechenergyteam.cz
Tonda@czechenergyteam.cz
736 668 722

Elektřinu, kterou si sám vyrobíte a spotřebujete, nemusíte kupovat. Co nemusíte kupovat, to nemusíte platit. 

Klasické Fotovoltaické elektrárny na střechách rodinných domů jsou pro nás samozřejmostí. Máme za sebou stovky instalací. Nabídka, realizace, zajištění dotací.

Umíte si představit Fotovoltaické carporty, jak bezpečně chrání vaše elektromobily a ještě jim zdarma tankují pohonné hmoty?

Hodily by se Vám solární pergoly? Takové, které Vás chrání před ostrým sluníčkem a ještě z něj vyrábí elektřinu pro Vaše pohodlí! Nabíjí vám notebooky, mobily a tablety a třeba i domácí kino

Myslíte si, že nevyužijete solární balkony? Na společných bytových domech, kde nemáte možnost instalovat panely na střechu, si můžete pořídit solární balkonové zábradlí. Určitě pro Váš byt zajistí dostatek energie.

Jak by se Vám líbily Fotovoltaické ploty? Ploty, které Vás ochrání před čumily u bazénu. Ploty, které zdarma vyrábí elektřinu, ta pohání třeba bazénovou filtraci a ještě ohřívá vodu!

Přemýšleli jste nad tím, jak střešní tašky mohou vyrábět elektrickou energii? Nemusíte kupovat střešní krytinu a ještě solární panely. Jedině solární střešní taška na sebe dokáže vydělat! Plní dvojí funkci. Vyrábí elektřinu a ještě chrání Váš domov.

Umíme i Solární zvukolamy kolem silnic u obcí. Chrání její obyvatele proti hluku z jedoucích vozidel a ještě vyrábí elektřinu pro potřeby obce. 

Všichni ví, že fotovoltaika umí vyrábět elektrickou energii. My jsme CZECH ENERGY TEAM. Posouváme fotovoltaiku dále. Vaše elektrárny splní Vaše přání. Solární carporty, fotovoltaické ploty a pergoly, střešní fotovoltaické tašky Také umíme firemní parkoviště a parkoviště u marketů, které chrání vozidla a ještě je dobíjí čistou elektřinou. Administrativu a dotace zajistíme.