FVE rostou jako houby po dešti

Pokud máte rodinný dům se spotřebou nad 4MWh ročně, určitě nemáte na co čekat. Čím dříve se rozhodnete pro svou vlastní elektrárnu, tím dříve začnete šetřit své peníze pro sebe a také životní prostředí nás všech.

Většinou, vždy a všude jsou peníze až na tom prvním místě. S fotovoltaickou elektrárnou je to také tak. Na fotovoltaickou elektrárnu se musíte podívat jako na investici. Většina lidí se na fotovoltaiku dívá jako na výdej. Opak je pravdou. „Dnes vložíte investici a od zítřejšího dne začnete sklízet peníze“.

Společnost ČEZ distribuce přiznala, že v r. 2019 uspokojila na svém distribučním území připojení 1715 samovýrobcům elektrické energie v kategorii do 10MWh.

Rada pro Vás. Dotace na pořízení fotovoltaických elektráren jsou vypsány do konce r. 2021, ale mám pro Vás i dvě varování. Tak jako supermarkety dodávám, NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. V případě FVE do vyčerpání přislíbených finančních prostředků.

Dalším rizikem je, že v případě, že většina vašich sousedů si FVE pořídí, distributor už Vám nemusí vydat povolení k připojení Vaší FVE do sítě. Pokud zvažujete pořízení fotovoltaické elektrárny. Ozvěte se nám co nejdříve. CZECH ENERGY TEAM.CZ

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.