Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. I toto by se dalo říci o fotovoltaické elektrárně. I Vy stále přemýšlíte o částce, kterou musíte vydat za svou vlastní fotovoltaickou elektrárnu? A spočítali jste si, kolik peněz musíte ročně odevzdat svému dodavateli silové elektřiny? Zkusili jste si tuto částku vynásobit 40x?

Fotovoltaická elektrárna je STROJ NA PENÍZE. Uvažovali jste o tom, že Fotovoltaická elektrárna nevyžaduje téměř žádnou údržbu a den co den Vám ukládá penízky do Vaší pokladničky. Fotovoltaická elektrárna je cca za 10 -12 let splacená a dalších 30 roků Vám bude generovat zisk.

Každý klient, kterého jsem se zeptal co si od FVE slibuje, mi odpověděl: „FVE si kupuji, abych uspořil!“ Představte si jakou částku, Vám má fotovoltaika ušetřit?! Umíte si představit co si za ušetřenou částku pořídíte?

Uvažovali jste nad tím, že s Fotovoltaikou šetříte tak, že si nemusíte utahovat opasek? Vidíte tu obrovskou výhodu, že nemusíte každý den zkrátit rozpočet, abyste na konci měsíce měli ušetřenou tisícovku??

Nejde o to přemýšlet kolik Vaše fotovoltaická elektrárna stojí, ale jde o to abyste si vytáhli si poslední vyúčtování za elektřinu. A tuto roční platbu si vynásobili 40 x. To jsou minimálně Vaše náklady, které budete muset za 40 let zaplatit Vašemu dodavateli. Prosím, a to jsme nebrali v úvahu  navýšení ceny???

A víte o skutečnosti, že ceny energií se až do roku 2025 budou zvedat průměrně o 10% ročně. Je to prognóza ekonomů, která již několikrát proběhla tiskem. Jestli se navýšení dnes počít z částky 1000,- Kč příští rok se bude počítat z částky 1 100,- korun, Jedná se o složený úrok. Spočítali jste si tedy celkovou částku o jakou se Vám Vaše elektřina za 6 let navýší?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.